اخبار

12 مهر
1390

مطالعه بیشتر...

دومين جشنواره برترين‌هاي صنعت ساختمان از منظر نوآوري و خلق ارزش پس از پنج ماه از آغاز به كار در تاريخ 11 /7/ 1390 در هتل المپيك تهران برگزار شد.در اين جشنواره كه سازندگاني از سراسر ايران حضور داشتند برترين پروژه ها ي كشور در 10 رشته ساختماني به جامعه حرفه اي ساختماني كشور معرفي شدند.

مطالعه بیشتر...

11 بهمن
1388

در روز چهارشنبه مورخه 1389/10/08 در راستای برگزاری اولین جشنواره ملی کارآفرینی در دانشگاه علامه طباطبائی تهران هیئتی متشکل از مدیریت محیرم صنایع وزارت علوم و ریاست محترم دانشگاه علامه طباطبایی و تعداد 30 نفر از دانشجویان معزز آن دانشگاه بازدیدی از مرکز اقتصادی و صنعتی مشهد از جمله مجتمع و برج تجاری آلتون داشتند. این هیئت توسط مدیریت محترم مجتمع توسعه تجارت شرق ایران جناب آقای مهندس عقیلی همراهی می شدند. در این بازدید دو ساعته از تمامی قسمت های برج بازدید و توضیحات لازم به استحضار مهمانان گرامی رسید.

مطالعه بیشتر...

01 بهمن
1388

جام رمضان (چینی مقصود )

سالن کوثر 10 شهریور الی 9 مهر

• سرپرست تیم :هادی خوافی

در این مسابقات مجموعا 8 بازی انجام شد 

4 بازی سرگروهی – 3 بازی حذفی – 1 بازی فینال که نهایتا با 8 برد به مقام قهرمانی رسید .

*قهرمانان بازیها به مسابقات جام میلاد امام رضا به میزبانی آستان قدس رضوی راه یافتند که با 10 تیم مسابقات برگزار گردید .

شامل 2 گروه 5 تیمی:

 گروه 1: برج آلتون – علم ادب – زاهد مقدم – لاکو – سازمان اقتصادی آستان قدس 

گروه 2: فرش آرا – جوانان فرش آرا -- شادروان غفاریان – قهرمان فریمان بازیافت

نهایتا 20 تیم اول از هر گروه مستقیم به دیدار فینال راه یافته که برج آلتون به مقام دومی مسابقات رسید دیدار فینال  با نتیجه 1-2 به سود فرش آرا به اتمام رسید. .

مسابقات جام میلاد: 

این مسابقات بسیار سنگین که در آن تیم های قدرتمند علم و ادب – فرش آرا – بازیافت از لیگ برتر و لیگ 1 و سوپر لیگ کشور حضور داشتند برگزار گردید ، که تیم آلتون پس از 3 پیروزی و یک تشاوی به فینال راه یافت . 

ضمنا تیم جوانان آلتون نیز در مسابقات جام رمضان سال 88 که در سالن چمران مشهد برگزار گردید  به مقام سومی دست یافت .

21 آذر
1388

مقدمه: 

رضا احدیان متولد 1350 یکی از مدیران اجرایی موفق در زمینه پروژهای عمرانی از جمله پروژه آلتون است. که با توجه به اهمیت این پروژه مصاحبه ای با ایشان انجام داده ایم که در ادامه میخوانیم.

مطالعه بیشتر...

16 مهر
1388

مطالعه بیشتر...

انتخاب برج آلتون به عنوان برترین سازه بتنی کشور

هفتمین همایش علمي‌روز بتن بزرگداشت استاد احمد حامي‌16 مهر ماه سال 1388 برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي‌ انجمن بتن ایران، این انجمن که تشکلی حرفه‌ای و تخصصی در زمینه ترویج و ارتقاي دانش فنی بتن است با همکاری مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج هفتمین همایش روز بتن را همراه با برنامه‌های ویژه‌ای برگزار کردند. 

مطالعه بیشتر...